موتور گیربکس دماگ

موتور گیربکس جرثقیل دماگ

موتور دماگ

شرکت دماگ بزرگترین تولید کننده جرثقیل سقفی و قطعات جرثقیل در آلمان است. شرکت دماگ از قدیمی ترین شرکت های ارایه خدمات مهندسی در اروپا است. تولیدات شرکت دماگ آلمان به لحاظ کیفیت بسیار بالای آن همواره به عنوان پر استفاده ترین برند جرثقیل صنعتی در جهان است.

کیفیت محصولات و قطعات جرثقیل دماگ سبب گسترش روز افزون استفاده از محصولات این شرکت آلمانی شده است. گروه یدک دماگ ارایه دهنده خدمات و پشتیبانی جرثقیل دماگ خدمات فروش موتور جرثقیل و قطعات گیربکس موتور جرثقیل را در شهر تهران ارایه می دهد. الکتروموتور جرثقیل دماگ به لحاظ طراحی استاندارد قابلیت استفاده در دیگر زمینه های صنعتی را نیز دارد. با استفاده از موتور گیربکس دماگ میتوان نیروی محرکه یک سیستم صنعتی را تامین کرد.

 

موتور گیربکس آلمانی
موتور گیربکس دماگ

 

موتور گیربکس دماگ

موتور گیربکس دماگ بصورت استاندارد برای تامین نیروی محرکه در جرثقیل های ساخت شرکت دماگ آلمان طراحی شده اند. موتور گیربکس دماگ، یک الکتروموتور با مدار کنترل جریان(برای تنظیم توان و نیروی الکتروموتور آلمانی) و به همراه یک گیربکس مخصوص وینچ جرثقیل است. طراحی استاندارد گیربگس دماگ امکان استفاده از موتور جرثقیل بعنوان تامیین کننده نیروی محرکه یک سیستم صنعتی را فراهم می آورد.

گروه صنعتی یدک دماگ تامین کننده قطعات جرثقیل سقفی و پشتیبان جرثقیل اقدام به فروش انواع موتور جرثقیل و قطعات گیربکس جرثقیل می نماید. برای اطلاعات بیشتر و یا خرید قطعات جرثقیل با کارشناسان یدک دماگ در تماس باشید.

 

موتور گیربکس جرثقیل
موتور گیربکس جرثقیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *