قلاب جرثقیل

قلاب جرثقیل سقفی

قلاب جرثقیل سقفی

قلاب جرثقیل یا همان هوک جرثقیل برای بلند کردن بارها و انتقال مواد و تجهیزات طراحی شده اند. قلاب جرثقیل بر اساس استاندارد DIN 15401/15402  از جنس استیل سخت ساخته می شوند. همچنین قلاب جرثقیل سقفی توان تحمل چکش خواری و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد . قلاب جرثقیل سقفی با توجه به نوع بالابر انتخابی، تناژ، شرایط کارکرد و تعداد رشته های سیم بکسل انتخاب می شوند.

یکی از مشخصه های مهم قلاب جرثقیل سقفی ظرفیت وزنی آن می باشد. این قلاب ها با توجه به نوع نیاز و ساخت در ظرفیت های وزنی ۰٫۵ تن تا ۲۵۰ تن ساخته می شوند. برای انتخاب قلاب جرثقیل مناسبشما باید به حداکثر نیروی وارده بر جرثقیل توجه داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید قلاب جرثقیل، با کارشناسان گروه یدک دماگ در تماس باشید.

 

قلاب جرثقیل سقفی
قلاب ۳ تن جرثقیل

 

قلاب جرثقیل یا همان هوک جرثقیل به صورت یکپارچه و فورج تهیه می گردد. قلاب جرثقیل وظیفه تحمل همه ی بار وارد شده بر جرثقیل را دارد. هوک در دو مدل کلی مدل S و مدل لنگری ساخته می شود. قلاب جرثقیل ممکن است به صورت ساده( قلاب خالی، برای ظرفیت های کم) و یا به صورت هوک کامل( برای ظرفیت های بالاتر) ساخته شوند.

قلاب جرثقیل های سنگین دارای ساختاری پیچیده ای هستند که تا حد امکان نیروی وارده بر قلاب جرثقیل را بر روی چندیدن کابل تقسیم نماید. در داخل این نوع قلاب ها بلبرینگ هایی وجود دارد که که باعث کاهش اصطکاک در گردش قرقره ها می شود.

 

قلاب 50 تن جرثقیل
قلاب ۵۰ تن جرثقیل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.