ریموت کنترل ساگا K3

ریموت کنترل ساگا K3

مشخصات و قیمت ریموت کنترل ساگا K3

ریموت کنترل ساگا K3 استفاده های فراوانی در صنعت و ماشین آلات دارد. کاربرد هایی مانند دکل جرثقیل های بتن ریزی ساختمان ها از ریموت کنترل برای هدایت دکل استفاده می کند. ریموت ساگا کاملا بیسیم بوده و با استفاده از گیرنده باکس گیرنده رادیویی به سیستم برقی جرثقیل سقفی متصل می شود. تا اوپراتور دکل بتواند با رعایت فاصله ایمنی از کارگاهی، آن از راه دور کنترلکنترل کرده و عملیات بتن ریزی را انجام دهد.

تولیدات ساگا تایوان نسبت به سایر رقبای اروپایی از قیمت کمتری برخورداند.ممکن است عمر ریموت کنترل ساگا از ریموت کنترل دماگ کمتر باشد، ولی از کیفیت بالایی برخوردار است و در عمل به خوبی نیاز های کار را برطرف کرده و ایمنی و عملکرد بالایی دارد.

 

برای دریافت قیمت خرید ریموت کنترل ساگا k2 با ما تماس حاصل فرمایید

 

 

 

باکس گیرنده ریموت کنترل ساگا K3

گیرنده ریموت کنترل K3
گیرنده ریموت کنترل K3 ساگا ساخت تیوان کیفیت عالی

سری SAGA3-K ریموت کنترل ساگا پیکربندی انعطاف‌پذیر و سفارشی‌شده را در هر برنامه، از جمله عملکردهای مختلف مانند حالت‌های فشاری دکمه (لحظه/لچینگ)، کنترل برد انتقال، انتخاب خودکار کانال، فعال می‌کند. محفظه ها از مواد کامپوزیت نایلونی با مقاومت صنعتی و فایبرگلاس برای دوام بیشتر ساخته شده اند. همچنین شرکت ساگا ریموت کنترل های ساگا K2 هم به بازار عرضه کرده که برای کاربردهای ساده تر که در آن تعداد زیادی کنتاکت رله های کمتری مورد نیاز است.

با توجه نوسانات ارزی برای دریافت قیمت خرید ریموت کنترل جرثقیل با ما تماس حاصل فرمایید

تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۳۹۳۶۹۲

تلفکس: ۰۲۱۴۴۰۸۲۲۹۱

 

کنترل از راه دور ساگا K3

فرستنده ریموت کنترل ساگا
این ریموت کنترل دارای تنضیمات بیشتری نسبت به مدل K2 است که امکانات بیشتری را فراهم می کند

 

 

 

این ریموت کنترل امکان کاربردهای ترکیبی جرثقیل را برای اوپراتور فراهم می آورد. استفاده از ریموت برای استفاده ایمن و آسان اوپراتور جرثقیل سقفی بسیار ضروری است. ریموت کنترل های ساگا به نسبت کمتری از ریموت های دماگ از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که در شرایط کاری سخت می تواند اطمینان خاطر را برای سرپرست کارگاه به همراه داشته باشد.

 

مشخصات فنی

دکمه ها SAGA1-K3  ( ۱۲ Single-step Pushbuttons+A/B Switches+Rotary Key+EMS Pushbutton+Alarm )
فرکانس های کاری ۴۳۳/۴۳۴ MHz
جنس بدنه فیبر شیشه ای تقویت شده
توان مصرفی > 10 mW
ولتاژ کاری ۴ AA Size Disposable Battery / Rechargeable (Ni-MH)
چراغ ها ۳ Stages Power Indicator
ابعاد SAGA1-K3/K4    ۲۷۴ x 77 x 42 mm (L x W x H)
وزن ۲۱۰ گرم

 

پیشنهاد می شود ریموت کنترل مدل K2  راه هم بازدید نمایید. یا برای مشاوره یا استعلام قیمت روز قطعات جرثقیل سقفی هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۳۹۳۶۹۲

تلفکس: ۰۲۱۴۴۰۸۲۲۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.