ریموت کنترل ساگا K2

ریموت کنترل ساگا K2

مشخصات و قیمت ریموت کنترل ساگا K2

ریموت کنترل ساگا K2 برای بالابرهای صنعتی و انواع جرثقیل و ماشین آلات برقی است که نیاز به هدایت از راه دور دارند

ریموت ساگا بیسیم بوده و با استفاده از گیرنده باکس گیرنده رادیویی به سیستم برقی جرثقیل سقفی متصل می شود. تا اوپراتور جرثقیل سقفی با رعایت فاصله ایمنی از بار یا محیط کارگاهی، جرثقیل کاملا از راه دور کنترل نماید.

تولیدات ساگا تایوان نسبت به سایر رقبای اروپایی از قیمت کمتری برخورداند.ممکن است عمر ریموت کنترل ساگا از ریموت کنترل دماگ کمتر باشد، ولی از کیفیت بالایی برخوردار است و در عمل به خوبی نیاز های کار را برطرف کرده و ایمنی و عملکرد بالایی دارد.

 

برای دریافت قیمت خرید ریموت کنترل ساگا k2 با ما تماس حاصل فرمایید

 

 

 

باکس گیرنده ریموت کنترل ساگا K2

دستگاه گیرنده ریموت کنترل ساگا K2
دستگاه گیرنده ریموت ساگا K2 برای ارتباط اوپراتور با جرثقیل از فاصلیه ایمنی

 

سری SAGA1-K ریموت کنترل ساگا پیکربندی انعطاف‌پذیر و سفارشی‌شده را در هر برنامه، از جمله عملکردهای مختلف مانند حالت‌های فشاری دکمه (لحظه/لچینگ)، کنترل برد انتقال، انتخاب خودکار کانال، فعال می‌کند. محفظه ها از مواد کامپوزیت نایلونی با مقاومت صنعتی و فایبرگلاس برای دوام بیشتر ساخته شده اند. همچنین شرکت ساگا ریموت کنترل های ساگا K3 هم به بازار عرضه کرده که برای کاربردهای پیچیده تر که در آن تعداد زیادی کنتاکت رله مورد نیاز است (به عنوان مثال جرثقیل های سقفی با سیستم پشت سر هم) مناسب است.

با توجه نوسانات ارزی برای دریافت قیمت خرید ریموت کنترل جرثقیل با ما تماس حاصل فرمایید

تلفن همراه: 09126393692

تلفکس: 02144082291

 

کنترل از راه دور ساگا K2

فرستنده ریموت کنترل ساگا K2
مشخصات و قیمت ریموت کنترل ساگا مدل K2

 

 

 

این ریموت کنترل امکان کاربردهای ترکیبی جرثقیل را برای اوپراتور فراهم می آورد. استفاده از ریموت برای استفاده ایمن و آسان اوپراتور جرثقیل سقفی بسیار ضروری است. ریموت کنترل های ساگا به نسبت کمتری از ریموت های دماگ از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که در شرایط کاری سخت می تواند اطمینان خاطر را برای سرپرست کارگاه به همراه داشته باشد.

پیشنهاد: ریموت کنترل ساگا مدل K2 را هم ببینید

برای مشاهده سایر لوازم برقی جرثقیل سقفی و لوازم جرثقیل مانند قلاب و سیم بکسل روی لینک ها کلیک کنید. و برای مشاوره یا استعلام قیمت روز قطعات جرثقیل سقفی هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

تلفن همراه: 09126393692

تلفکس: 02144082291

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *