طراحی، ساخت و راه اندازی جرثقیل سقفی دماگ

طراحی جرثقیل سقفی

طراحی جرثقیل سقفی

در  مجموعه های صنعتی که جابجایی روزانه قطعات و بارهای سنگین انجام می شود،  جرثقیل های سقفی می تواند گزینه مناسبی باشد. این جرثقیل ها در ظرفیت های مختلف از 2 تن تا 100 تن را را پوشش می دهند. همچنین در پروژ ه های بزرگ امکان پیاده سازی جرثقیل با ظرفیت بیش از 100 تن نیز وجود دارد. یکی از مزایای جرثقیل های سقفی، استفاده بهینه از فضای سوله می باشد. یک طراحی خوب با توجه به نیازها و کاربردهای کارگاه شما، علاوه بر سهولت در رفع محدودیت های جابجایی قطعات، افزایش بهره وری از نیروی کار و درنتیجه کل مجموعه را به ارمغان می آورد.

 

جرثقیل دروازه ای
جرثقیل دروازه ای

 

راه اندازی جرثقیل سقفی

گروه صنعتی یدک دماگ با تجربه دو دهه فعالیت در ارایه جرثقیل و خدمات جرثقیل، ارایه کننده انواع جرثقیل های بکسلی و جرثقیل های زنجیری از برندهای مختلف خصوصا شرکت دماگ می باشد. برای اجرای یک جرثقیل، پیش از هر چیزی، نخست باید نیازها و کاربردهای مورد نظر را تعریف نمود. سپس با توجه  به موقعیت محلی و ساختمانی گزینه مناسبی انتخاب نمود. شرکت یدک دماگ با ارایه خدمات مشاوره ای و طراحی، با توجه به نیاز ها و درخواست های کارفرما، گزینه های ممکن را برای نیاز شما شرح خواهد داد. در زمینه اجرای جرثقیل سقفی، گروه صنعتی یدک دماگ ارایه دهنده انواع مختلف جرثقیل های دماگ (با اندازه و ظرفیت های مختلف) و همچنین برخی برندهای اروپایی دیگر می باشد. نیاز شما انتخاب کننده نوع جرثقیل می باشد.

 

 

جرثقیل سقفی 60 تن
جرثقیل 60 تن

 

ساخت جرثقیل سقفی

گروه صنعتی یدک دماگ در زمینه ساخت جرثقیل سقفی فعالیت دارد. همچنین این گروه با بهره گیری از نیروهای با تجربه و  متخصص، ساخت جرثقیل سقفی را در کوتاهترین زمان معقول برای شما انجام خواهند داد. لازم به ذکر است، شما می توانید با بهره گیری از خدمات مشاوره ای گروه صنعتی یدک دماگ، برای کاربردهای خاص، نیاز های خود را رفع کنید. ایمنی بالا، استفاده از حداکثر طرفیت تجهیزات، و سهولت استفاده اپراتو مواردی هستند که در بهینه سازی سیستم شما موثر خواهند بود.

 

جرثقیل سقفی دماگ طراحی و اجرای چرثقیل سقفی دماگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *