الکتروموتور دماگ آلمان

الکتروموتور دماگ دینام جرثقیل

الکتروموتور جرثقیل سقفی

الکتروموتور جرثقیل سقفی تامین کننده نیروی محرکه، در جابجابی های صنعتی می باشند. کارکرد سیستم جرثقیل تا حد زیادی به توان و کیفیت الکتروموتور آن بستگی دارد. شرکت دماگ آلمان تولید کننده این الکتروموتور جرثقیل سقفی دماگ است. این الکتروموتورها را میتوان در زمینه های مختلف صنعتی جهت تولید نیروی محرکه به کار بست.

 

الکتروموتور جرثقیل سقفی
الکتروموتور جرثقیل سقفی

 

الکتروموتور دماگ آلمان

الکتروموتور دماگ قابل استفاده در زمینه های مختلف صنعت با بهره وری بالا می باشند. این الکتروموتور آلمانی دارای گیربکس های اختصاصی جهت استفاده در زمینه های مهندسی طراحی شده اند. الکتروموتورهای ساخت شرکت دماگ به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • الکتروموتورهای ترمز سیلندر روتور
  • الکتروموتورهای روتور کونیکی

الکتروموتور ترمز سیلندر روتور

الکتروموتورهای ترمز سیلندر روتور با بهروری بیشتر در ترمز گیری، قابلیت استفاده مداوم در زمان طولانی را دارد. حداکثر توان خروجی این دسته از موتورها ۴۵ کیلوات می باشد. گیربکس های اختصاصی برای این نوع از موتورها طراحی شده که قابلیت استفاده در صنایع مختلف را فراهم می آورد. همچنین درایو آن از نوع کنترل جریان  می باشد که بهره وری بالایی در مصرف انرژی دارد.

 

الکتروموتور آلمانی
الکتروموتور آلمانی

 

الکتروموتور روتور کونیکی

الکتروموتورهای روتور کونیکی شرکت دماگ در توان های خروجی مختلف حداکثر تا ۵۵ کیلوات ساخته میشوند. این دسته از الکتروموتورها برای ترمز گیری های پی در پی و سنگین جرثقیل سقفی طراحی شده است.
موتورهای نوع روتور کونیکی در پروژه هایی که ایمنی و دقت در ترمز گیری جرثقیل مهم است، گزینه مناسبی هستند. ترمز گیری با کارآیی بالا ویژه گی اصلی این دسته از موتورهاست. این موتورها می توانند به واسطه یک کوپلینگ فلزی به گیربکس های سیلندر روتور برای استفاده در زمینه های دیگر متصل شوند.

 

الکتروموتور دماگ
الکتروموتور دماگ

 

اتصال دونوع الکتروموتور های نوع ترمز سلیندر روتور و روتور کونیکی به گیربکس.

الکتروموتور جرثقیل سقفی
الکتروموتور جرثقیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.